x-kom hosting

Dysk twardy - gdy podłączam komputer nie odpala

markterry
utworzono
utworzono (edytowane)

Jakiś czas temu pożyczyłem swój dysk twardy znajomemu. 500gb Seagate. Gdy otrzymałem go z powrotem i podłączyłem, komputer w ogóle przestał reagować, nie cche się włączyć. Gdy odłączam znów wszystko działa. Co najciekawsze kupiłem do niego specjalny dok, gdyż bardzo zależy mi na danych które są na nim (mianowicie wszystkie moje zdjęcia i filmy z przed 6 lat, jedyne kopie)i gdy nawet podpinam pod ten dok, to on sam przestaje działac. Czy jest jakaś szansa żeby odzyskać te dane samemu? Najgorsze jest to że nie mam szansy nawet spróbować bo nie mam jak gdy go tylko podłączam komputer przestaje działać całkowicie. Proszę o pomoc

chalmi2
komentarz
komentarz

Rozumiem, że u znajomego dysk działa a u Ciebie nie. Zobacz jeszcze w jakimś innym komputerze czy będzie działał...

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziwne żeby bez dysku komputer się włączał a z nim nie .... może zworkę masz przełożoną ?? spytaj się kolegi czy nie przepinał :pff: może sam po próbuj przekładać ....

markterry
komentarz
komentarz

U znajomego też nie działał. Z reszta krótko powiem że to on sam mi go popsuł. Ale kit tam z nim, "dobry zwyczaj, nie pożyczaj". Z tą zworką dobry pomysł, spróbuje dziś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.