x-kom hosting

Czy te karty pamięci są dobrze umieszczone?

Wismat
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem przy instalowaniu Windowsa 7 64bit. Otóż wyświetla mi się podczas instalacji błąd "STOP 0x00000050 PAGE_FAULT_IN_NON_PAGED_AREA" oraz "MEMORY_MANAGEMENT 0x0000001a". Na stronie microsoftu dowiedziałem się, że chodzi o ram. I stąd moje pytanie: Czy te karty są odpowiednio włożone aby działały w 3 Channel Mode? Płyta główna to Gigabyte EX58-UD3R ([url="http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-ex58-ud3r_17.html"]klik[/url])

I zdjęcie: http://img705.imageshack.us/img705/6558/img1503aq.jpg

Morango
komentarz
komentarz

według mnie jest dobrze , ale spróbuj przełożyć tą 1 żeby były 3 obok siebie . i sprawdź dokładnie czy są dobrze dociśnięte i czy nie ma luk ...

Wismat
komentarz
komentarz

OK. Przełożyłem i teraz nie wykrywa żadnego błędu. Jednak jak najeżdżam na ikonkę "Komputer" i wciskam "właściwości" to jest takie coś:

"Zainstalowana pamięć RAM: 6,00 GB (dostępne 4,00 GB)" Czy to normalne? Nie mam jeszcze nic zainstalowanego oprócz sterowników monitora, karty graf. i Windowsa. To co mogłoby zeżreć aż 2 GB ramu??

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Heh a jaki windows ?? jak 32 bity to widzi max 4 GB ....

@edit

nie zauważyłem że masz 64 bity ......

Wismat
komentarz
komentarz

Hmmm, a jaki polecilibyście dobry program do sprawdzenia RAMu (najelpiej jakiś w PL wersji, choć EN też może być)?

Morango
komentarz
komentarz

Dobrym programem jest Everst .

Magellan
komentarz
komentarz (edytowane)

Do testowania pamięci użyj programów Memtest86+, lub Goldmemory.
Jakie to są pamięci ? Powinny być umieszczone tylko w białych slotach, tak jak miałeś na początku.

Wismat
komentarz
komentarz

Pamięci to A-Data 6GB (3x2GB) 1333MHz CL8

Morango
komentarz
komentarz

A everst ile ci wykrywa ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.