x-kom hosting

Problem z nowym asusem

Grzechu148
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich serdecznie:-)
Jestem nowy na forum, ale zarejestrowałem się ponieważ ma problem, a mianowicie moja bratowa go ma..
Bratowa zakupiła asusa procesor dwu rdzeniowy 2,2 duo a do tego 4 giga pamięci... i jest tu problem, ponieważ pod windows 7 coś się dzieje takiego, że przykładowo uruchomione są np. dwa programy i wszystko chodzi, ale nagle następuje reset i pokazuje się niebieski ekran z białymi napisami w języku angielskim, tyle że ja nie ponimaju co tam jest napisane, po czym wchodzi ekran z trybem wyboru windowsa itd...
Czy możliwe jest że to 4G pamięci to za mało na windows7 i zostaję ona w pełni wykorzystana podczas pracy z programami??czy też problem tkwi w czymś inny???
Bardzo proszę o jakąkolwiek podpowiedź:-)Grzegorz

HQ19
komentarz
komentarz

To nie jest wina większej ilości pamięci. Musisz podać błąd z ekranu BSOD, dopiero wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Grzechu148
komentarz
komentarz

No właśnie oto chodzi że ta strona pojawia się na parę sekund i nim zdążę zrobić fotkę nastepuje przejście na kolejną stronę w jęz. polskim gdzie można wybrać dwie kolejne możliwości, uruchomienie systemu normalnie, lub naprawa... A ten reset następuje tak nie oczekiwanie że nigdy nie mogę fotki pstryknąć... Może to coś w biosie????

HQ19
komentarz
komentarz

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym. Jeśli Ci się to uda, to kliknij PPM na [i]Mój komputer[/i]->[i]Właściwości[/i]->[i]Zaawansowane[/i]->[i]Ustawienia[/i] (w polu [i]Uruchamianie i odzyskiwanie[/i]). Odznacz opcję [i]Automatycznie uruchom ponownie[/i], po czym zaakceptuj 2x OK. Uruchom komputer ponownie już nie w trybie awaryjnym. Jeśli pojawi się ponownie BSOD, spisz kod błędu i jeśli będzie, to plik, który powoduje problemy ze startem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.