x-kom hosting

Czy muszę przedłużać domenę ?

svmsung
utworzono
utworzono

Witam!
Mam pytanie. Czy muszę przedłużać domenę, jeżeli dany serwis nie zarabiał by na siebie ?

2BE.PL
komentarz
komentarz

[quote name='svmsung' date='29 grudzień 2009 - 15:01 ' timestamp='1262095292' post='933441']
Witam!
Mam pytanie. Czy muszę przedłużać domenę, jeżeli dany serwis nie zarabiał by na siebie ?
[/quote]

Witam,

W takich sytuacjach należy przeczytać dokładnie regulamin promocji, z której się skorzystało rejestrując ją.

Pozdrawiam,

Lucider
komentarz
komentarz

W 95% przypadków nie, świat byłby okropnym miejscem, gdyby trzeba było obowiązkowo przedłużać wszystkie zakupione domeny :P Oczywiście ostatecznej informacji szukaj w regulaminie swojego usługodawcy :)

svmsung
komentarz
komentarz

Dokładnie chodzi mi o ofertę home.pl "Freewolne Domeny" i nie wiem czy mogę bez przedłużeń skorzystać z oferty.
Czy jeśli jestem niepełnoletni to mogę założyć domenę?

necik
komentarz
komentarz

W home.pl możesz chyba bez żadnych konsekwencji nie opłacić na kolejny rok. W przeciwieństwie do np. do domeny.pl gdzie regulamin 'zmusza' do odnowień przez 3 lata :o

svmsung
komentarz
komentarz

A jaka jest odpowiedzialność nieprzedłużenia jeśli jestem niepełnoletni ?

necik
komentarz
komentarz

[quote name='svmsung' date='29 grudzień 2009 - 19:06 ' timestamp='1262110004' post='933704']
A jaka jest odpowiedzialność nieprzedłużenia jeśli jestem niepełnoletni ?
[/quote]
Taka sama jak dla pełnoletnich - czytaj regulamin rejestratora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.