x-kom hosting

Komputer włączył się po błędzie.

Iglak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Dziś rano włączyłem komputer, po 2 godzinach zwiesił mi się on, nie dało się nic zrobić, wyłączyłem przyciskiem z tyłu. Potem przy włączaniu ciągle się resetował tzn. po załadowaniu paska Windows od początku włączał się. Jednak po jakichś 10min udało mi się go włączyć, a na pulpicie wyskoczyło "udało włączyć się komputer po poważnym błędzie" (czy jakoś tak). Co mogło być przyczyną ciągłego resetowania się Windowsa?

P.S - przed paroma minutami komputer znowu zaczął się resetować i się nie włączał. Musiałem odczekać i dało rade. Co się dzieje?

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację komputera wraz z marką i mocą zasilacza oraz temperatury podzespołów.

Iglak
komentarz
komentarz

To znaczy?? To może być?

[img]http://img513.imageshack.us/img513/4585/beztytuuczw.png[/img]

jason182
komentarz
komentarz

Nie, Musisz otworzyc obudowe i to jest taka mala skrzynka u gory [czasami jest u dolu, w nowszych obudowach]. Podaj marke i moc [W].

Wyglada to na wypalajacy sie zasilacz [jesli nie dalo sie faktycznie zresetowac kompa przyciskami na panelu z przodu obudowy]

raazor90
komentarz
komentarz

Ok podaj jeszcze jaki masz zasilacz i temperatury

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.