x-kom hosting

Komputer strasznie się spowolnił i......

Fipapo07
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam następujący problem:

Otóż gram sobie w GTA IV gdyż tu nagle chce je wyłączyć i komputer się zawiesza ( nie wiem czy to przez tą grę ale wcześniej występowały liczne BSOD'y). Więc go zrestartowałem i na ekranie monitora wszystko elegancko, ładuje się Windows lecz pasek ładowania nagle się zatrzymuje i dopiero po jakimś czasie zaczyna się znowu ładować (trwa to dłużej niż zwykle). Gdy komputer już się uruchomił to wszystko strasznie się tnie i na początku gdy po prostu macham myszką po pulpicie to jest ponad 30% użycia procesora i w grach (nawet takich jak Cs),na skype, gdy puszczam jakąś nutke to dzwięk się ścina i (miksuje)lecz ścina się on co jakiś czas i nie wiem co mam teraz zrobić zainstalować od nowa Windowsa (oczywiście posiadam XP Professional) czy też wyjąć wszytko z komputera i przeczyścić, może coś z RAM'em a może z kartą dzwiękową......POMOCY !


Z góry Dzięki za Odp.

b.mazur
komentarz
komentarz

Może na początek sprawdź sobie temperatury GPU i CPU za pomocą programu diagnostycznego. I je podaj oczywiście.

Fipapo07
komentarz
komentarz

[quote name='Koders' date='29 grudzień 2009 - 12:20 ' timestamp='1262085641' post='933270']
Może na początek sprawdź sobie temperatury GPU i CPU za pomocą programu diagnostycznego. I je podaj oczywiście.
[/quote]

Temperatury są takie jak zawsze czyli:
GPU: 53C
Temp1: 36C
Temp2: 55C
Temp3: 52C
HDD: 36C
Core: 40C
Core: 53C
Ambient: 0C

Bardzo prosze odpisywać i proszę o szybką pomoc bo nie wiem czy dać komputer do naprawy czy usunąć problem samemu nie zarwacając nikomu dupy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.