x-kom hosting

Wszystko się masakrycznie tnie

czolg77
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam ... Otóż mam następujący problem (zaznaczam iż wcześniej wszystko chodziło picuś glancuś) : Po zainstalowaniu NFS Shift i uruchomieniu go z komputerem stało się coś dziwnego. Cokolwiek bym nie włączył tak się tnie, że nawet nie można myszką operować. Nawet przeglądarka włącza się jak pokaz slajdów, a już nie mówię o innych grach :|Nawet jak włączę film na fullscreen to się tnie ... Gdy jest w oknie to chodzi normalnie. Ale problemy są tylko z grafiką więc postanowiłem ściągnąć najnowsze sterowniki i dla pewności DirectX, ale oczywiście to nic nic dało. Na problem z grafiką również wskazuje to iż mam Vistę a tam można sprawdzić wydajność komputera, no i gdzie wcześniej w grafice miałem prawie 6 punktów teraz spadło do marnych 2.Skanowanie komputera nie wykazało żadnych wirusów. Po odinstalowaniu Shifta nic się nie poprawiło, nawet przywrócenie systemu sprzed jego instalacji :( Sprzęt mam sprawny, a oto on:
Procek - AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4,2GHz +
Grafika : NVidia Geforce 8600 GT
Dysk : Seagate barracuda 1TB
Pamięć : 2x2 GB DDR 2 GoodRam
Nie wiem czy dobry dział, więc jakby co to proszę przenieść w odpowiednie miejsce.

tomspec22
komentarz
komentarz

Kolego a powiedz no czy tak gra to był orginał czy pirat z wiruskiem ??

czolg77
komentarz
komentarz

Oryginał, w prawdzie nie mój ale zawsze. A z resztą napisałem że nie wykryłem żadnych wirusów, no ale w sumie to nie oznacza, że ich nie ma :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.