x-kom hosting

Błąd Danych CRC - Potrzebna pomoc.

Stolec997
utworzono
utworzono

Witam, parę dni temu podczas pobierania pliku torrent przez program BitTorrent w czasie pobierania nastąpił Błąd danych CRC i nie dało się nic zrobić anulowałem pobieranie ponieważ uznałem że plik jest uszkodzony.
Dzisiaj wystąpił ten sam problem tylko nieco w innej postaci, w czasie instalacji gry komputerowej wystąpił ten sam komunikat "Błąd danych CRC". Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję :)
U dołu zamieszczam screen.
[attachment=9119:CRC.JPG]

tomek_g
komentarz
komentarz

To jest błąd archiwum przy wypakowywaniu jakiegoś plik podczas instalacji.
Masz wadliwą płytę, oddaj ją do sklepu z którego kupiłeś grę.

Stolec997
komentarz
komentarz

Odpada to moja stara gra, nie raz już ją instalowałem i na odwrót. Nie w tym tkwi błąd ale dziękuję za troskę, :) może ktoś inny jest w stanie mi pomóc :pff:

raazor90
komentarz
komentarz

tomek_g ma rację to wina wadliwej albo głęboko porysowanej płytki, niestety raczej nic z tym nie da się zrobić...

tomek_g
komentarz
komentarz

A spróbuj jeszcze zrobić obraz płyty i z niego zainstalować grę.
Tylko obraz rób małą prędkością.

Stolec997
komentarz
komentarz

Zapis nie powiódł się - czyli nie da się nic zrobić ? :niepewny: płyta powinna działać niedawno ją używałem i działała w 100 % i od tamtej pory była bezpieczna w pudełku.

tomek_g
komentarz
komentarz

Ja już nie mam pomysłów, dla mnie to wina płyty.
Rzuć jeszcze okiem na: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=33703.msg644970

Stolec997
komentarz
komentarz

[quote name='tomek_g' date='29 grudzień 2009 - 21:03 ' timestamp='1262117005' post='933880']
Ja już nie mam pomysłów, dla mnie to wina płyty.
Rzuć jeszcze okiem na: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=33703.msg644970
[/quote]


Dalej nic, ale spróbuję zainstalować płytę u kolegi dam mu ją żeby przetestował dzięki za wszystko ;)

Chemik__666
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś miałem podobny problem i w alkoholu 120% zrobiłem obraz płyty tylko zaznaczyłem, aby nie pokazywał błędów lub pomijał błędy zapisu - nie pamiętam dokładnie. Wszystko działało bez zarzutu, więc może to pomoże;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.