x-kom hosting

Samsung 2233

gorliwy17
utworzono
utworzono (edytowane)

Otoz mam problem: kupiłem monitor Samsung 2233, w opisie ma DVI ale jak patrze to jest tylko wyjście D-Sub(15pin) mam kabel DVI-HDMI i o ile HDMI moge podpiać do grafiki to DVI nie!
W związku z tym mam pytanie: jak podpiać owy kabel, czy moj monitor jest felerny ze jednak nie ma DVI(zapomnieli by o DVI? ;| ) czy moze mam kupić jakaś przejsciowke.... i czy z ta przejsciowka będe mial obraz w HD


Edit: w swoim drugim monitorze LG W2242S rozniez jest tylo Wejscie D-Sub(15 pin) i wyjscia DVI nie ma do ktorego mozna by podpiać owy kabel :)

Wiem jak ta prośba/pytanie moze wygladać dla osoby ktora sie na tym zna, ale ja ta osoba nie jestem :)


Prosiłbym o nie usuwanie tematu :)

b.mazur
komentarz
komentarz (edytowane)

Mi się wydaje że tylko kupno przejściówki będzie dla ciebie dobrym wyjściem. Ato że inny kabel tobie dali do tego monitor to pewnie błąd przy pakowaniu produktu.

A po drugie to podaj dokładny model tego monitora bo tych modelu monitora jest tylko dwa Samsung 2233RZ i Samsung 2233BW.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.