x-kom hosting

(450) Odtwarzacz MP4

Ziomal1997
utworzono
utworzono

Priorytet to duży wyświetlacz i mocna bateria ;) Oczywiście jakiejś lepszej firmy !

PawDr125
komentarz
komentarz

Creative http://allegro.pl/item854744204_salon_creative_zen_mx_8gb_2_5_radio_mp4_menu_pl.html
Bardzo fajna i czysty dźwięk, mam ja i polecam. A taka droga nie jest ;)

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam !

Od siebie mogę Ci szczerze polecić produkty firmy Vedia. Polska firma ( choć i tak składane w chinach ) . Sam posiadam model Vedia C6. Bdb wykonanie, jakość muzyki i dołączonych słuchawek - na bardzo dobrym poziomie. Dołączone słuchawki to Vedia SRS-200, MS PlayFX daje naprawdę super efekt ( szczególnie jeżeli chodzi o bass na zwykłych słuchawkach ). Mp4 to czyta bardzo dużo filmowych formatów, w tym RMVB. Jack od słuchawek pozłacany i w przeciwieństwie do innych ciężko jest go zniszczyć ( jack'a, w innych po zgięciu potrafi przerywać / zerwać przewód (chyba wiadomo o co chodzi). Wyświetlacz - bajka. Panoramiczne 3" o rozdzielczości 400x240 oraz standard 16:9. Na wyświetlaczu kolory są głębokie, jest ich aż 16.9 milionów. Obsługuje karty MicroSD, nie pamiętam do jakiej pojemności maksymalnie, ale jest dostępnych kilka wersji z różną pojemnością. Mp4 odbiera ładnie i czysto radio, wiele stacji znajduje, lecz haczyk jest tutaj że musisz mieć podłączone słuchawki - działają jako antena. Obsługuje filmiki z Youtube ( czyli format *.FLV ).

Mogę szczerze polecić. Wersja C6+ ma jeszcze wyjście TV co również bardzo się przydaje ( przynajmniej może ).

Pozdrawiam !

Edit :

Niestety Creative ZEN gra o wiele gorzej niż Vedia C6, miałem ich bezpośrednie porównanie ( sprawdzane na słuchawkach BOXOWYCH Zena i Vedii, nawet na SRS-200 ZEN grał gorzej, mniej klarownie z twardym basem, jakby lekko stłumiony ).

lukasz567
komentarz
komentarz

A ja polecam... przejrzeć Forum mp3store

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.