x-kom hosting

Windows nie chce sie wlaczyc

AroOo92
utworzono
utworzono

Witam
Mam problem, mianowicie wlaczajac dzisiaj gre, zacielo sie przy pokazowce jakiejs i komputer sie wylaczyl.
Teraz mam problem z jego wlaczeniem, po probie wlaczenia pojawia sie pierwszy ekran (o plycie glownej costam) dalej kolejny z mozliwoscie wejscia do biosa, pozniej jeszcze jeden z jakimis informacjami o sprzecie no i koniec, dalej zostaje tylko czarny ekran, nie moge nic zrobic...
Jakby ktos wiedzial co moze byc nie tak to prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Aha, moj system to Windows XP SP2

PS. sorki ze nie uzywam polskich znakow, ale pisze od brata a u niego cos szwankuje z nimi :/

Pozdrawiam

tomek_g
komentarz
komentarz

Jeżeli POST przechodzi bez problemu to wychodzi na to że jest to problem z systemem.
Na początek spróbuj naprawy systemu z płyty instalacyjnej: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904

AroOo92
komentarz
komentarz

Dzieki, spróbuję i poinformuję czy się udało :]

R4D0SLU4F
komentarz
komentarz

Niedawno miałem ten sam problem. Otworzyłem komputer wyczyściłem go i Po dociskałem wszystkie wtyki. Teraz wszycho jest git. Ty też sprobuj tak zrobić.
Czyścić najlepiej jest sprężonym powietrzem.

AroOo92
komentarz
komentarz

Próbowałem czyścić wcześniej, ale nie poskutkowało :/
Ale sposób podany przez tomek_g pomógł, jeszcze raz dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.