x-kom hosting

Link z wypełnionym polem

alkomik
utworzono
utworzono (edytowane)

Proszę o szybką pomoc.
Potrzebuję do Googlowej ankiety.
Jak zrobić link dzięki któremu, jeśli ktoś wejdzie na stronę tej ankiety jedno z pól już będzie wypełnione. Np. pole kto ci pokazał tą ankietę: a link Maćkowi wysłał Jarek i żeby w tym polu pojawiło się Jarek

Gość
komentarz
komentarz

Wyjaśnij to bardziej, po nie bardzo rozumiem.

alkomik
komentarz
komentarz

Jest ankieta:
Co lubisz: (odp)
Kto ci pokazał ankietę: (i żeby w tym polu już było wypełnione np. Jarek gdy kliknąłem ref. linka)
---> Jarek wysłał mi linka z tą ankietą i żeby mi zaoszczędzić problemu z wpisywaniem Jarek do tego pola, gdy strona się załaduje ono już jest wypełnione

przemek980
komentarz
komentarz

[code]<input type="text" name="nazwa" value="Jarek" />[/code]

grucha
komentarz
komentarz

Jak Jarek wypełni ankietę, wtedy jest generowany dla niego link np.: http://moja-ankieta.pl?name=Jarek
Później ściągasz to za pomocą php np.:
[code]<input type="text" value="<?php print $_GET['name']; ?>" />[/code]
Nie wiem czy Ci dokładnie o to chodziło, bo trochę zamotałeś ;]

Pozdrawiam.

alkomik
komentarz
komentarz

To ja może inaczej - zamierzałem zrobić coś takiego jak program lojalnościowy na którym się zarabia - pierwsza osoba w grze (erepublik) wysyła na moje konto pieniądz ei się "rejestruje" za pomocą ankiety, planowałem użyć google spreadsheets, po zarejestrowaniu rozsyłałbym takim osobom ref linki, a one rozsyłały by innym. I za każdego poleconego one dostawałyby pieniądze. Czy da się coś takiego zrobić za pomocą google spreadsheets? Czy może muszę napisać własną ankietę już na własnej stronie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.