x-kom hosting

Restartowanie komputera podczas ładowania się xp

tomy031
utworzono
utworzono (edytowane)

witam
Mam problem z komputerem taki że gdy włączę komputer to pojawia się pasek ładowania się xp i po 2 sekundach się restartuje komputer. w trybie awaryjnym i każdym innym jest to samo. Gdy przeinstalowałem system to teraz się pokazuje niebieskie tło z błędem 0x0000007B. Przeskanowałem ten dysk na drugim komputerze. Avast nic nie znalazł. Sformatowałem i zainstalowałem xp na tym działającym to się wszystko ładnie zainstalowało i się włącza normalnie system a jak przełożyłem do niedziałającego to ponownie jest sytuacja restartowania. Do tego niedziałającego włożyłem dysk z tego działającego i też się restartuje.Co może być tego przyczyno? Czy można instalować system na innym komputerze i potem przekładać? Proszę o pomoc bo to pilne

dugi007
komentarz
komentarz

mi to wygłada na zasilacz .jak mozesz to sprawdzna innym zasialczu

MasterMoon
komentarz
komentarz

Mialem cos podobnego . W moim przypadku - bad sector na dysku.

raazor90
komentarz
komentarz

Zobacz co mówi o tym microsoft: http://support.microsoft.com/kb/324103/pl

MasterMoon
komentarz
komentarz

Własnie pisze tam o bad sectorze rozruchowym . To samo bylo u mnie . Jesli nie uda sie na nowo sformatowac , podzielic , zostaje kupno nowego dysku .

raazor90
komentarz
komentarz

Mam ten sam problem. Wyskoczył ten sam blue screen i od tej pory nie mogę zainstalować xp. Wykluczyłem wiele rzeczy m.in ram, dysk (włożyłem drugi). Czytałem że może to być wina kontrolera dysku albo update biosu...

tomy031
komentarz
komentarz (edytowane)

Bad sectory chyba nie bo przecież napisałem że na innym komputerze na tym dysku zainstalowałem xp i wszystko ładnie chodziło i nie było tego błędu a jak przeniosłem ten dysk z powrotem do niedziałającego to już to się cały czas restartuje. a jak instaluje na tym nie działającym to wtedy jest ten błąd. Instalowałem też sterowniki do SATA ale też nic nie dało dalej ten błąd. Dodam jeszcze że pewnego dnia po włączeniu komputera system podczas ładowania ciągle się restartował i dlatego przeinstalowałem system. czy to może być wina kontrolera dysków? może kupić nowy na PCI

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.