x-kom hosting

Błąd Karty graficznej

mateo02
utworzono
utworzono

Witam mam pewien problem, wyłożyłem raz kartę graficzną ze zlotu pci-e, żeby przetestowac inną i potem włożyłem spowrotem tamtą co była i niestety mi jej nie widzi. bios sygnalizuje błąd karty poprzez 1 dlugie i 3 krotkie piknięcia speakera. Bios AMI. Kartę Dociskałem w wszelaki sposób, nawet styki czyscilem alkoholem i nic...komputer nie wstaje tak jakby nie czytał styków na płycie:( Co robic? czy inna karta pomoże?

b.mazur
komentarz
komentarz

A instalowałeś na nowo sterowniki do swojej karty?

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Koders' date='27 grudzień 2009 - 15:15 ' timestamp='1261923353' post='931211']
A instalowałeś na nowo sterowniki do swojej karty?
[/quote]
A co to ma do rzeczy jemu komp nie startuje.
Wyjmij baterie biosu poczekaj 10-15min i włącz powinno wystartować miałem tak często w starym kompie

mateo02
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak z tą baterią ale nadal jest tak jak było...1 długi sygnał i 3 krótkie. Wpięta czy niewpięta karta w zlot i tak bios zachowuje sie tak samo...ma ktos jeszcze jakis pomysl?? poprostu wypiąłem karte i wpiąłem ponownie. Jest mocno dociśnięta także ja juz niewiem...:( nawet karta sie nagrzewa jak jest w tym złączu ale obrazu nie ma:( noi wnioskuje ze styki łapie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.