x-kom hosting

Żaden folder nie chce się włączyć

Zabxjca
utworzono
utworzono

Witam!

Mam następujący problem: nie mogę włączyć żadnego folderu(tzn. żaden skrót/folder na pulpicie, mój komputer, moje dokumenty, panel sterowania itd.)! Gdy próbuję włączyć to pasek zadań znika wraz ze wszystkimi ikonami na pulpicie. Po kilku sekundach wszystko wraca do pierwotnego stanu, lecz folder się nie włącza!
Co się stało? Jak to naprawić?

Pozdrawiam,
Zabxjca

kr0pqa
komentarz
komentarz

Znikanie wszystkiego z pulpitu, to wina procesu exploer.exe

Taki sam efekt uzyskamy wyłączając go ręcznie, tzn zniknięcie wszystkiego z pulpitu. Czyli to chyba coś z Windą. Nie wyświetlają Ci się żadne BSODy?

Zabxjca
komentarz
komentarz

Hmm... Nie...
Ogólnie to czasem wyskakuje błąd sterownika ekranowego, ale odkąd mam tego "buga" to nic nie wyskakuje

raazor90
komentarz
komentarz

Problem z explorer. exe może być spowodowany przez wirusa, miałem kilka razy taką sytuację, przeskanuj kompa antywirem...

Zabxjca
komentarz
komentarz

Zeskanowałem kompa, wywaliło kilka wirusów, wszystkie poszły na kwarantannę... i lipa :( Nadal nie da się wejść do żadnego folderu :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.