x-kom hosting

RPG

Kub
utworzono
utworzono (edytowane)

Szukam dobrego erpega na PS3 z dobrym multiplayerem i ciekawym single. Ale proszę nie wpisujcie Dragon Age: Początek.

djkraszinio
komentarz
komentarz

Sacred 2 albo Demon Souls ale nie wiem czy on ma multiplayera

Kub
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki. A może poczekam na Final Fantasy XIV? Zastanowię się.

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

ooo, na FF XIV to jeszcze długo poczekasz :D bo u nas dopiero w marcu wychodzi FF XIII

Kub
komentarz
komentarz

To szkoda. Aha. Zapomniałem napisać. Moglibyście wpisywać gry w których nie ma abonamentu?

  • 3 miesiące później...
kubakleszc
komentarz
komentarz

[b]The Elder Scrools:Oblivion[/b]-bardzo dobry rpg znany dosyć następca świetnego morrowinda
[b]Fallout 3[/b]-wysoko oceniana i często wspominana seria gier RPG zbudowała wokół siebie jedną z najbardziej aktywnych grup fanów w dziejach programów wideo
[b]BioShock 2[/b] -Wcielając się w potężnego Big Daddy’ego otrzymujemy wszystkie jego charakterystyczne umiejętności. Podstawową bronią bohatera jest ogromne wiertło, oraz rivet gun, czyli potężne pneumatyczne działo. Gracze mogą również wykorzystywać znane z pierwszej części toniki i plazmidy, znacznie ulepszające niektóre parametry opisujące postać i oferujące nowe, niezwykłe umiejętności (np. zdolność podpalania przeciwników). Różne mutacje możemy też ulepszać, zwiększając tym samym moc ich działania. Przydatnym dodatkiem jest również umieszczona na hełmie latarka.
[b]Trine[/b]-to nie jest rpg ,ale za to świetna przygodówka z elementami rpg polecam
[b]Final fantasy XIII[/b]-tu nie trzeba mówić ;D

pooglądaj sobie recenzje tych gier i zdecyduj ;pp(ja bym brał obliviona ;D)
[color="#FF0000"]
// Po co odkopujesz temat z grudnia?
// NowakoV[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.