x-kom hosting

Problem z komputerem

Sebron
utworzono
utworzono

Witam.
Mam taki problem:
Wczoraj jeszcze wszystko działało...
Lecz dziś po włączeniu komputera, monitor nie chce się włączyć tzn. działa, ale przechodzi w stan "czuwania"
i nie chce się odpalić... tzn. dzwięk włączającego się windowsa jest.. na pewno to nie wina monitora gdyż sprawdzałem
to na 2 monitorach i na obu jest tak samo.
Chciałbym się dowiedzieć od czego to może zależeć.

PS. Nic nie przestawiałem i nie otwierałem komputera.

Pozdrawiam i z góry dzięki. :niepewny:

raazor90
komentarz
komentarz

Może być problem ze sterownikami do karty graficznej, przeinstaluj w trybie awaryjnym, sprawdź czy karta graficzna nie jest zakurzona, zastanowiłbym się też nad RAM...

wojtek121274
komentarz
komentarz

U mnie jest cos takiego. Ikony na pulpicie sie zmieniły i wszystkie są w roższeżeniu LAN podobnie jest w menu start i nie da sie ich włączyć ani z pulpitu ani z menu start tylko trzeba wchodzic do folderu gdzie są zainstalowane jak to zmienić? Próbowałem otworzyć windows media player i dałem otwórz za pomocą tam wybrałem właśnie z folderu windows media player to on sie włączył ale inne programy się zmieniły i też chcą się otwierać przez windows media player.Prosze o pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.