x-kom hosting

Białe paski i brak pulpitu.

bastun
utworzono
utworzono

Witam, komputer działa w trybie awaryjnym... Grałem w Counter-Strika, grafika w grze się zmieniła i komputer się zawiesił, musiałem resetować. Po uruchomieniu komputera na ekranie widnieją pionowe białe kreski, trwają aż do ładowania systemu Windows, następnie monitor robi się cały czarny i nic nie widać. Nie mogę nic zrobić bo nie widzę pulpitu. Co się stało? Coś z kartą graficzną, monitorem? Proszę o pomoc...

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj temperatury karty graficznej, przeinstaluj sterowniki na nowsze  lub starsze, sprawdź pamięć RAM...

bastun
komentarz
komentarz (edytowane)

Dochodzi do 64 stopni. Ram w porządku. Sterowniki przeinstaluje i napiszę.



@EDIT


Przienstalowalem i nic pomogło...

raazor90
komentarz
komentarz

Na wszelki przypadek przeczyść kartę graficzną bo temperatura troszeczkę za wysoka, ale myślę że to nie to

bastun
komentarz
komentarz

Karta graficzna była czyszczona 2 tygodnie temu. Robie to systematycznie co miesiąc.
Jutro zadzwonie do informatyka. A w poniedziałek raczej przyjdzie do mnie do mieszkania.
Ale pamiętajcie, że czekam na wasze odpowiedzi. Które mam nadzieje, że mi pomogą


Z góry dziekuję
Wesołych Świąt.

Są to takie paski:


[URL=http://img686.imageshack.us/i/dsc00851u.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/2356/dsc00851u.jpg[/IMG][/URL]

RW11
komentarz
komentarz

Wygląda mi to na awarię pamięci karty graficznej. Nie podkręcałeś pamięci, ani procesora grafiki?

bastun
komentarz
komentarz

Nie

malenick
komentarz
komentarz

Po prostu wymień kartę grafiki, miałem dokładnie to samo po wymianie grafy komp chodzi jak nowy

bastun
komentarz
komentarz

Nom dzięki ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.