x-kom hosting

Nie moge podlaczyc aparatu do komputera

Velicius
utworzono
utworzono

To urzadzenie moze dzialac szybciej, jezeli podlaczysz je do portu Hi - Speed USB 2.0

Nie moge podlaczyc Canon 350d EOS do USB. Mam sp2, wiec chyba wszystko powinno dzialac w porzadku. W czym lezy problem?

naekana
komentarz
komentarz

Czy chodzi ci o to, że komputer w ogóle nie wykrywa aparatu? Jeśli tak zainstaluj właściwy sterownik - do pobrania TUTAJ

[ Dodano: 2007-07-13, 17:37 ]

Podejrzewam jednak, że trzeba po prostu zaktualizować sterownik do USB 2.0. mimo, że teoretycznie powinno wszystko działać w XP SP2. Napisz mi proszę, czy masz płytę główną na chipsecie Intela (czy jakiejś innej firmy) - sprawdzisz to w programie Everest http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

Velicius
komentarz
komentarz

Kurcze, albo nie umiem uruchomic tego pliku, albo po prostu aparat nie moze go wyszukac jako sterownika.

Moja plyta to:

Gigabyte GA-G33-DS3R

naekana
komentarz
komentarz

Nie powinno być problemu , bo to jest plik exe - wystarczy kliknąć i się uruchamia. Napisz dokładnie na czym polega problem - w ogóle nie możesz go uruchomić, czy zainstalowałeś ale nadal nie wykrywa kamery? Jeśli tak, trzeba pobrać ster do USB 2.0. Odpowiedz mi proszę na to pytanie:

Napisz mi proszę, czy masz płytę główną na chipsecie Intela (czy jakiejś innej firmy)
tazman
komentarz
komentarz

Możliwe że masz zablokowany port USB 2 w biosie, musisz go odblokować,

Advanced Chipset Features :arrow: OnChip USB 2.0 :arrow: Enabled

Advanced Chipset Features :arrow: OnChip USB/USB Controler :arrow: Enabled

albo twa płyta nie jest w stanie wycisnąć nic więcej, wtedy w grę wchodzi wgranie nowego biosu

Velicius
komentarz
komentarz

Intel.

Slychac ten dziwny dzwiek oznajmiajacy polaczenie urzedzenia USB, jednak mimo wszystko nic mi sie nie wyswietla.

W biosie jest wszystko w porządku.

safadsfdsapu5.jpg

By velicius at 2007-07-13

Velicius
komentarz
komentarz

USB 2.0 Driver Intel WinXP tutaj nie ma instalatora, nie mam pojecia jak je zainstalowac...

naekana
komentarz
komentarz

Zainstaluj to przez menadżer urządzeń->sprzęt->usb 2.0. i klikasz na ten sprzęt->w menu kontekstowym "aktualizuj sterownik"->zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji->uwzględnij tę lokalizację->przeglądaj (tu wybierasz miejsce, w którym zapisałeś stery np pulpit)

tazman
komentarz
komentarz

Proponuje zainstalować sterowniki do chipsetu płyty głównej a potem SP2

Velicius
komentarz
komentarz

poszukiwaniacc1.jpg

By Velicius at 2007-07-13

Zatem odinstalowac w trybie awaryjnym sp2 i stery do plyty glownej, po czym zainstalowac plyte glowna, a pozniej na nowo sp2? OK, za chwile sprobuje i zobaczymy.

grzeg16
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze sobie kupić czytnik kart http://www.allegro.pl/item211948089_mini_c...0_pendrive.html

Wkładasz kartę i do USB w XP z Sp2 chodzi elegancko bez sterowników.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.