x-kom hosting

Brak obrazu .

moczar
utworzono
utworzono

WITAM , na poczatku chciałbym zyczyc wesołych świat.. a teraz przejdzmy do konkretow .
Mam problem zwiazany z komputerem , a wiec chodzi mi o to, ze komputer co ktorys raz odapli normalnie ..i pojawi sie na ekranie tj.ładowanie windowsa a za chwile zniknie obraz, a czasami komputer nie pokazuje ekrany wgl. i zapiszyczy 1 raz dłgo i 2 x krotko. Wiem ze to nie jest grafika sprawdzone . Wiec co myslicie ze płyta głowna. Prosze o pomoc.

sebastian96
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='moczar' date='26 grudzień 2009 - 12:59 ' timestamp='1261828750' post='930129']
WITAM , na poczatku chciałbym zyczyc wesołych świat.. a teraz przejdzmy do konkretow .
Mam problem zwiazany z komputerem , a wiec chodzi mi o to, ze komputer co ktorys raz odapli normalnie ..i pojawi sie na ekranie tj.ładowanie windowsa a za chwile zniknie obraz, a czasami komputer nie pokazuje ekrany wgl. i zapiszyczy 1 raz dłgo i 2 x krotko. Wiem ze to nie jest grafika sprawdzone . Wiec co myslicie ze płyta głowna. Prosze o pomoc.
[/quote] Sprawdz ram

raazor90
komentarz
komentarz

Jeśli masz więcej niż jedną kość RAM wypnij je tak by pozostała jedna i sprawdź co będzie się działo. Ale na początek przydałby się konfig twojego komputera...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.