x-kom hosting

Problem z nową myszką USB

wojtek11423
utworzono
utworzono

Witam,
Mając dosyć starą myszkę kulkową, która się tnie, postanowiłem zakupić nową... A więc zakupiłem myszkę Genius NetScroll 200
Jest ona optyczna i przewodowa (USB)
Wcześniej używałem myszy podłączanej przez PS/2 (na której teraz muszę pracować)
Problem w myszy Genius polega na tym, że gdy podłącze WI-FI (Mam Neostradę) to myszka strasznie się tnie a czasami pomaga tylko ponowne jej podłączenie do kompa...
I mam pytanie czym jest to spowodowane... jedni mówią mi że to karta graficzna, inni piszą, że to płyta główna a ja po prostu nie mogę używać nowej myszki
...PoMoCy... :(


Jeśli taki temat gdzieś został rozwiązany to przepraszam, ale ja już kilka dni nie mogę znaleźć odp w necie (może nie umiem szukać)

Mam komputer :AMD Athlon XP 2600+ 2,09 GHz, 256 RAM, Garta graficzna NVida GF FX 5200
Pzdr Wojtek

oskarek3521
komentarz
komentarz

a ja tym wszystkim osobom pragnę zadać pytanie co ma myszka do płyty głównej albo karty graficznej<hahaha>?

problem masz w myszce, najprawdopodobniej źle przewodzi sygnał, postaraj sie w sklepie wymienić, jedyne rozwiązanie.

wojtek11423
komentarz
komentarz

trochę dziwne
Mycha świeżo kupiona jeszcze z pudla xD

Tigerpower
komentarz
komentarz

[quote name='oskarek3521' date='25 grudzień 2009 - 22:45 ' timestamp='1261777555' post='929825']
a ja tym wszystkim osobom pragnę zadać pytanie co ma myszka do płyty głównej albo karty graficznej<hahaha>?

problem masz w myszce, najprawdopodobniej źle przewodzi sygnał, postaraj sie w sklepie wymienić, jedyne rozwiązanie.
[/quote]


Otóż odpowiedź ma związek , żebyś się nie zdziwił i następnym razem nie naśmiewaj się z ludzi , próbowałeś może przeinstalować neostrade ? spróbuj odpiąć wszystkie rzeczy pod usb i podłączyć samą myszkę no i najważniejsze poszukaj do niej sterowników ; )

  • Dobra wypowiedź 1
wojtek11423
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterowników szukałem w necie i raczej ich nie ma
A myszka działa normalnie, tylko jak neta podłączam to sie tnie
No ale ja chce pograć w cs przez neta xDA mycha jest potrzebn


EDIT:
Aha, ja mam tylko to na USB
Chyba jeszcze jest zainstalowana drukarka i telefon ale aktualnie są odpięte

EDIT #2:
No i dodam jeszcze :P, że ta myszka na lapku działa normalnie "Miodzio"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.