x-kom hosting

[WYDAJNOŚĆ] Probelmy zwiększania się wydajności

achilles92
utworzono
utworzono

Witam,
Mam problem związany z pamięcią RAM. Chodzi o to, że od paru dni strasznie dużo ramu zjadają mi operacje które prędzej tyle go nie pożerały.
Grając np. w counter-strike nie mam płynnej gry, gdyż to gra FPS i fps'y spadają przez to o połowę.
Mam 768MB RAM , celerona 2.8 , karta grafika geforce 5500 fx 256MB,
Od paru jeżeli uruchomię firefoxa albo ventrillo i po wyłączeniu tego chce włączyć cs to jak już pisałem fps spadaja o połowę nawet.
Na kompie nie mam syfu, skanowałem już AVG oraz antyspawerami, nic nie wykryło wielokrotne skanowanie.
Moja pamięc ramu to ddr.

Proszę o jakieś propozycję aby ograniczyć te podwyżki zwiększania się ramu bo nie idzie wytrzymnać.
Pozdrawiam,

Radigol7
komentarz
komentarz

Mialem podobny problem.. Uzyj tego programu http://www.iobit.com/gamebooster.html Wylacza on niepotrzebne procesy podczas gry. Mi pomogl, pozdro ;]

Morango
komentarz
komentarz

Mozzila pożera strasznie dużo ram i jeszcze jak grasz online to już w ogóle .... spróbuj grać bez włączonej mozzili ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.