x-kom hosting

Brak obrazu na monitorze

ritmo246
utworzono
utworzono

Witam:)
Mam problem...gdy włączam komputer, odpala się normalnie, migają światełka od dysku niestety na monitorze nic się nie dzieje, zachowuje się tak jakby był odłączony a wszystko jest ok ;/
nie wiem co robić ;/ Pomocy!

patrick666
komentarz
komentarz

może kabel wysyłający obraz z komputera jest źle podłaczony / zepsuty ? testowałeś monitor na innym kompie/innym kablu?

ritmo246
komentarz
komentarz

Tak próbowałem, kabel jest ok ;/

raazor90
komentarz
komentarz

Sprawdź kartę graficzną, miałem ten sam problem gdy była niedopięta...

stec007
komentarz
komentarz

ja proponuje jak masz karte wpinaną do płyty głownej ją wypiąć i podłaczyc do zintegrowanej karty graficznej wtedy bedziesz wiedzial czy to karta ...

ziomal741
komentarz
komentarz

Tylko pomyśl może nie ma zintegrowanej .
Kolega @raazor90 dobrze mówi ,dociśnij kartę graficzną .

Gość
komentarz
komentarz

Albo Ci się taktowania w biosie pozmieniały,kumpel tak miał.

stec007
komentarz
komentarz

[quote name='Ziomal_xD' date='26 grudzień 2009 - 22:32 ' timestamp='1261863156' post='930700']
Tylko pomyśl może nie ma zintegrowanej .
Kolega @raazor90 dobrze mówi ,dociśnij kartę graficzną .
[/quote]
wiec jak juz ktos pisal zeby docisnol to zeby docisnoal ale on nic nie mowi wiec proponuje ale kurde nie napisał ze leci na zintegrowanej wiec zakladam nie leci na zintegrowanej

ziomal741
komentarz
komentarz

[quote name='stec007' date='26 grudzień 2009 - 23:02 ' timestamp='1261864923' post='930730']
wiec jak juz ktos pisal zeby docisnol to zeby docisnoal ale on nic nie mowi wiec proponuje ale kurde nie napisał ze leci na zintegrowanej wiec zakladam nie leci na zintegrowanej
[/quote]
Nie chcę robić offtopu ale o co ci chodzi ??

ritmo246
komentarz
komentarz

Eee no ok zrobiłem tak tzn. docisnąłem, a nawet jeszcze raz odpiąłem i podpiałem i nic ;/ nie ona nie jest zintegrowana..

raazor90
komentarz
komentarz

Jeśli masz możliwość to sprawdź czy komputer będzie się uruchamiać na innej grafie, sprawdź też pamięć RAM

ritmo246
komentarz
komentarz

Słuchajcie a jak wcześniej na monitorze obraz zmieniała barwy, tzn. czasem zachodził na czerwono, zielono itp to może karta siadła /;/

Gość
komentarz
komentarz

Dlatego wypadałoby to sprawdzić.

bartas92
komentarz
komentarz

Miałem taki sam problem komp działał, monitor niby też (bo paliła się lampka na monitorze) a obrazu nie było, rozwiązaniem okazało się wymiana zasilacza który był popsuty, bądź spalony.

podaj proszę dokładną nazwę zasilacza.

ritmo246
komentarz
komentarz

Hmmm komp był już po naprawie tego urządzenia,ale no ok już podaje nazwę zasilacza - ABC data model 300x
p.s jak sprawdzić czy działa?

bartas92
komentarz
komentarz

Zasilacz no-name... pożycz od kogoś jeżeli masz taką możliwość sprawny w 100% zasilacz i podłącz do swojego kompa. Jestem pewien w 99% że to wina zasilacza :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.