x-kom hosting

Nieustalone przyczyny znikania danych

Infokomp
utworzono
utworzono

Witam.Ostatnio mam straszny problem z kompem, a mianowicie dzisiaj chciałem sobie pograć w moją ulubioną grę "Gothic2", włączyłem grę patrzę: rozdzielczość nie ustawiona(standardowa jak bym dopiero co zainstalował grę)i mojego save wcale nie było po prostu znikł, a jeszcze wczoraj grałem w tą grę, ale to nie był pierwszy raz wcześniej jak grałem w 3 wersje serii Gothic także chciałem pograć.Gra się ładowała i nagle w połowie Stop ładowanie i brak odpowiedzi pomyślałem że coś z grą ale wybrałem opcję "NOWA GRA" i super wszystko działało, czyli wynika że mój Save był uszkodzony i nie nadawał się do włączenia.Jestem pewny że nikt nie miał dostępu do moich danych więc w czym problem, savy po prostu same mi znikają i to nie tylko do serii gothic, zniknęły mi także niektóre narzędzia systemowe i zdjęcia.Czy jest to przyczyna antywirusa który ostatnio mi jakieś błędy wykrył i je usunąłem chociaż wątpie czy może to być przez problem wyłączania się mojego komputera, ponieważ biorę "Wyłącz Komputer" i mi się wszystko zapisuje i nagle przez minute czarny ekran i komputer się ponownie włącza.Wcale nie mogę go wyłączyć ręcznie przez Windows muszę wyłączać zasilacz by się wyłączył.Proszę doradźcie nie mogę sobie wcale pograć jedynie co mogę to zapisywać po każdym graniu save na pendrive'a a tak nie chce.

  • 2 tygodnie później...

lolek2344
komentarz
komentarz

A mam pytanie ile masz pamieci RAM ??? bo moze to byc tez przyczyna maej ilosci ramu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.