x-kom hosting

Komputer ciagle przechodzacy w stan tak jak by "uspienia"

dragstar001
utworzono
utworzono

Witam,jakis czas temu zaczely sie moje problemy z komputerem,gdy gralem od czasu do czasu monitor wylaczal sie tak jak by przechodzil w stan uspienia,czasami po restarcie komputer nadal pozostawal w tym stanie az do momentu wlaczenia\wylaczenia listwy.Na poczatku myslalem ze jak to bywa, przewaznie problemem jest przegrzewanie,lecz temp. procesora,karty jak rowniez plyty sa w normie,zaden sprzet nie jest tez oczywiscie podkrecony.Patrzac na czas bywalo gorzej i gorzej,kiedys bylo to jedno wylaczenie obrazu na tydzien a teraz jest za kazdym razem gdy wlacze gre ( w intro rowniez)lub nawet gdy sie laduje windows i ma sie pokazac pulpit.Komputer ma juz swoje lata,jednak wiekszosc czasu dzialal sprawnie.Caly konfig to :amd 4000,gigabyte kbns,2gb ram,radeon x1950pro oraz niestety nie zbyt dobrej firmy zasilacz.Zastanawia mnie czy moze to byc wina karty badz tez monitora?Prosilbym o kazde sugestie,porady bo naprawde nie wiem juz co zrobic,z gory przepraszam za ten zagmatwany tekst.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]oraz niestety nie zbyt dobrej firmy zasilacz.Zastanawia mnie czy moze to byc wina karty badz tez monitora?[/quote]

Mam uszkodzony silnik w samochodzie, czy to może być wina złej pogody? <- tak w tym momencie wygląda Twój tok rozumowania sytuacji. To właśnie zasilacz jest tu głównym podejrzanym, podaj konkretnie co to za model.

dragstar001
komentarz
komentarz

zasilacz to pseudo fortron 500 pseudo bo taki z allegro co kosztowal 100 zl,wiedzialem ze pierwsze co ktos napisze to nie porada lecz doczepienie sie tresci posta

http://www.allegro.pl/item858600415_tagan_600w_i_xeye_ii_dual_engine_gwaramcja.html jesli chodzi o potencjalnego nastepce to sklanialbym sie ku temu

Gość
komentarz
komentarz

Nie doczepiłem się treści posta a tego że nie wypełniłeś do końca regulaminu działu:

[quote]3) W treści posta autor powinien przedstawić konfigurację swojego komputera, a także dokładnie opisać problem i warunki w jakich on występuje.[/quote]

Zanim dokonasz zakupów jednak sprawdź swój komputer na innym zasilaczu. Dla pewności.

dragstar001
komentarz
komentarz

wlasnie sprawdzalem komputer na zasilaczu chieftec 450 i wszystko bylo ok,gry 3dmarki sie wogole nie wylaczal,wczoraj juz bylo tak zle ze nawet nie moglem zalogowac sie do windowsa

Gość
komentarz
komentarz

A więc prawdopodobnie to właśnie zasilacz jest problemem. Bardzo dobry zasilacz dostaniesz za ~180zł. [url="http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Zasilacz_do_obudowy_ATX_430W_be_quiet_Pure_Power_BQT-L7-430W_70.html"]http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Zasilacz_do_obudowy_ATX_430W_be_quiet_Pure_Power_BQT-L7-430W_70.html[/url]
No i morał: na zasilaczach się nie oszczędza.

dragstar001
komentarz
komentarz

licytuje tego tagana co podalem link wyzej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.