x-kom hosting

Czy płyty bedą potrzebne ?

Parafian12
utworzono
utworzono

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, uznałem ze najsłuszniejsze będzie go napisanie tutaj. Otóż, moja siostra dostała już jakiś czas temu laptopa z pierwotnie wgranym windowsem Vista. Teraz nadszedł czas na format i wgranie jej XP i tu pojawia się mój problem. Czy bo formacie będą potrzebne jakieś płytki ze sterownikami do płyty głównej itd? Bo siostra mówi ,że żadnej takowej nie dostała. Proszę o pomoc.

Qniooo
komentarz
komentarz

Jeżeli nie ma firmowej płytki, trzeba owe sterowniki ściągnąć ze strony producenta.

  • Dobra wypowiedź 1
.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Można zrobić też kopię obecnych sterowników...

  • Dobra wypowiedź 1
Parafian12
komentarz
komentarz

czego konkretnie zrobić kopię i jak? Wiem ,że na pewno płyty głównej ,ale czy karty graficznej, bo wiem ,że są one zintegrowane.

b.mazur
komentarz
komentarz

Wykonać kopię sterowników zainstalowanych na laptopie twojej siostry. A to będziesz mógł wykonać programem [url="http://www.cdrinfo.pl/download/9277231616"]Driver Magician LIte 3.58[/url].

  • Dobra wypowiedź 1
nitro07
komentarz
komentarz

zdecydowanie lepiej jest pobrać najnowsze sterowniki ze strony producenta

nie ma sensu tworzenie kopii sterowników ponieważ teraz masz Vistę, a sterowniki potrzebujesz dla XP

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.