x-kom hosting

Gry sie nie wlączają ;-(

sebastian96
utworzono
utworzono

Jeśli wlaczam jakas gre to to tylko mrugnie ekran albo wyskakuje engine graphics i cos tam dalej. Co to moze byc nie tak grafika???

marek_ziomek
komentarz
komentarz

Podaj jakie to są gry oraz model karty graficznej. Możesz też zaktualizować sterowniki, ale myślę, że to wina karty, która nie obsługuje jakiego elementu potrzebnego w grze(np. Nowszego Pixel Shadera).

Pozdrawiam

Qniooo
komentarz
komentarz

[quote]wyskakuje engine graphics i cos tam dalej[/quote]
Podaj pełen komunikat.

sebastian96
komentarz
komentarz

moja graf - Nvida GeForce 8600 GT 1GB a tten komunikat to GRAPHIC ERROR - Tony Hawk's Pro Skater 4 was to initialize graphics engine. A wcześniej zawsze mi gry chodziły normalnie tylko teraz mi sie tak stalo. I jeszcze mialem ustawiony Windows Areo a teraz sam sie zmienił na standardowy wygląd visty bez areo. Mialem wymieniana plyte głowna (komp sam sie wyłączał) w tamtym tygodniu na Gigabyte DualBios a wczesniej mialem zwykła Gygabyte.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli Aero ci się zmieniło na classic, to znaczy, że jest brak sterowników, gdyż ten dodatek w postaci pasku Aero wymaga akceleratora graficznego, gdyż pracuje to w trybie 3D. Spróbuj zainstalować sterowniki z najnowszej strony nvidia - www.nvidia.pl i zobacz co się stanie po instalacji.


Co do samej gry, dlatego ci żadna gra nie działa, nie włącza się z wyżej wymienionego powodu.

sebastian96
komentarz
komentarz (edytowane)

OK. Ale nie wiem jak to uzupełnić ... co dac w rodzina produktu i seria produktu

Qniooo
komentarz
komentarz

Rodzina produktu: GeForce
Seria produktu: 8xxx

sebastian96
komentarz
komentarz

GeForce to typ produktu a takiej serii jak ty podaleś to nie ma . Jesli sie ktos na tym zna to niech obejzy te strone mi mi napisze .pls ;>

danielek316
komentarz
komentarz

[URL=http://img5.imagebanana.com/view/amgtxb0/qweq.jpg][IMG]http://img5.imagebanana.com/img/amgtxb0/thumb/qweq.jpg[/IMG][/URL]

Jak nie ma jak jest?

sebastian96
komentarz
komentarz

Pobralem i jak chce zainstalowac to Wyskakuje error i Non 7- Zip archive. Wczesniej instalowałem inne sterowniki bo nie wiedezialem ktora serie prdkt dac. A i jeszcze cos mam Avasta ktorego wykasowałem juz jakis czas temu a on dalej jest dalej zboku ekranu w pasku narzedzi a jak w niego klikne to normalnie wszystko dziala jak by normalnie był . I wogole ten komp jest nie stej ziemi wszystko sie psuje .

to bedzie grafa wlaczylem tony hawka pro skater 2 i codzil tyle ze bylo widac na monitorze trojkaty i kwadraty a tony robil trik wciskany na klawiaturze po 1 min :(:(:(:(:(:(:(:pff::pff::pff::pff::pff::pff::pff::huh::huh::huh::huh::huh::niepewny::niepewny::niepewny::niepewny::D:D:D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.