x-kom hosting

Brak stabilności systemu i komputera

dukatkg
utworzono
utworzono

Witam
Jakiś czas temu miałem awarię karty graficznej i w tej chwili komputer chodzi na zintegrowanej. Od tamtego czasu zauważyłem coraz więcej problemów:
nie dopala się Panel sterowania
firefox co kilka minut się wyłącza (mimo najnowszej wersji)
komputer długo myśli nad każda operacją (przerzucanie w folderach, itd)
wiele programów działa niestabilnie, wyłączają się, itd
Wcześniej tego nie było, choć wątpię, żeby grafika miała w tym jakiś udział...
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
2 Gb Ram
Microsoft Windows Vista Home Premium Edition, 32-bit (Build Service Pack 16001) - oryginał
no i tak wbudowana grafa - Intel(R) GMA 3100

b.mazur
komentarz
komentarz

A co to za awaria była z kartą graficzną?

dukatkg
komentarz
komentarz

[quote name='Koders' date='23 grudzień 2009 - 21:10 ' timestamp='1261599052' post='928456']
A co to za awaria była z kartą graficzną?
[/quote]
Przestała działać i została wykręcona. Po prostu jednego dnia komputer nie chciał się włączyć i po ilości piknięć w biosie doszedłem w czym problem.

erteen
komentarz
komentarz

1) Czy zaktualizowałeś sterowniki po zmianie karty graficznej?
2) Czy skanowałeś już komputer czymkolwiek (antywirus, antyspyware)? Bo niewykluczone, że rzeczywiście nie trzeba szukać winy w sprzęcie, a w systemie i obie te sytuacje tylko przypadkowo zbiegły się ze sobą w czasie.

dukatkg
komentarz
komentarz

[quote name='erteen' date='24 grudzień 2009 - 14:10 ' timestamp='1261660201' post='928822']
1) Czy zaktualizowałeś sterowniki po zmianie karty graficznej?
2) Czy skanowałeś już komputer czymkolwiek (antywirus, antyspyware)? Bo niewykluczone, że rzeczywiście nie trzeba szukać winy w sprzęcie, a w systemie i obie te sytuacje tylko przypadkowo zbiegły się ze sobą w czasie.
[/quote]
O sterownikach do takiego badziewia nie pomyślałem.
Komputer był skanowany avastem.
Może jakiś Hijack wrzucić ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.