x-kom hosting

Problem, częstotliwość

loko0709
utworzono
utworzono

Witam,

mam taki problem na starym komputerze i nie wiem jaki moze być powód... mianowicie mam stara plyte glowną ECS K7VZA ver 3.0 domyślnie plyta pracuje na czzestotliwośći 100Mhz. Jednak teraz chce ja troszke przyśpieszyć i przestawić za pomoca zmiany ustawienia zworek plyte na częstotliwość 133Mhz i tu pojawia sie problem bo po jakimś czasie komputer pracując na takiej częstotliwości po prostu się zawiesza... co może być powodem ? zasilacz :> jest to teoretycznie możliwe bo swego czasu uszkodziły mi sie kondensatorki i wylutowałem je a wlutowałem niższej mocy i może być tak że one po prostu nie trzymaja ....

czekam na wasze opinie :)

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...

Lazarus
komentarz
komentarz

Płyty główne marki ECS nie nadają się do podkręcania.

tazman
komentarz
komentarz

Podkręcając szynę FSB w tym przypadku zwiększasz taktowania wszystkich podzespołów, ta płyta nie wyciągnie tyle, daj sobie z nią spokój

java100
komentarz
komentarz

Witam

Tez mam problem mianowicei kupilem nowe czesci i wszystko zamontowalem. Słysze ze komp dziala i wiatraczki chodza lecz na monitorze nic sie nie pojawia (probowalem podlaczac do 3 monitorow). Niewiem co mam robic

Mam plyte glowna M61PM-S2 z zintegrowana karta graficzna , procesor AMD Athlon 64 3500 , Ram 1024 w jednej kości

Na plycie glownej jest zlacze PCI Express 16x nie posiadam osobnej karty graficznej bo jest zintegrowana

POMOCY

dar55
komentarz
komentarz

zresetuj bios, czy masz jakieś piski podczas startu ?, powyciągaj wszystko jeszcze raz i powkładaj na nowo , uruchom kompa w samy ramem prockeim i hdd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.