x-kom hosting

Jak włączam Komputer to nie ma ,,Piknięcia" od biosu

vogel22
utworzono
utworzono

Tak jak mam w opisie moj problem wygląda tak że Kiedy włączam komputer nie mam tego Piknięcia od Biosu i Monitor sie sie zapala ..czyscilem wszystko wstawilem nowy zasilacz zeby sprawdzic ..i to samo niewiem co robić.. proszę o pomoc

Pamięć 1050 MB
Procesor Amd Sempron 2400+ 1.66 Ghz
Karta Graficzna Ati Radeon 9550 128 mb
Nazwa płyty głównej Asus A7V8X-X



Typ pamięci DDR SDRAM

HQ19
komentarz
komentarz

A SPEAKER podłączony jest? Jeśli komputer się uruchamia i działa stabilnie to wszystko jest w porządku.

vogel22
komentarz
komentarz

Speaker jest podłączony , wiatraczki w zasilaczu i przy procku działają..czyscilem cały komputer od nowa wszystkie kabelki powsadzałem..odkurzałem , ale jak mówie nie ładuje mi Biosu..na Monitorze brak sygnału..

raazor90
komentarz
komentarz

Miałem taką sytuację gdy karta graficzna była niedopięta...Spróbuj ją wypiąć i wpiąć jeszcze raz

Patrykos
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest chyba zmasowany atak ;p Od 2 dni mam ten sam problem z komputerem, części podobne tzn wskazujące na to, że to nie nowy komputer.
Najlepiej to poodpinaj karte graficzna i ram przeczysc wejścia i spróbuj włączyc jak nie zadziała to zresetuj bios, powinno pomoc u mnie niestety nie pomogło jak wymyślisz coś innego to napisz.

vogel22
komentarz
komentarz

Patrykos a masz tak samo jak ja? ze na monitorze tez nie ma sygnału? i sie nie włącza?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.