x-kom hosting

Problem z nagrywaniem dzwieku

Zert
utworzono
utworzono

Zaczne moze od opisu sytuacji . Gdy probuje porozmawiac z kims na skype czy przez inny program , osoba slyszy wszsytko , co pojawia sie u mnie w glosnikach ( nawet jezeli mam wylaczony mikrofon ) . Postanowilem wiec to sprawdzic . Odłączylem glosniki , mikrofon , wlaczylem program do nagrywania dzwieku i wlaczylem jakas muzyke . Jakims cudem nagrala sie w idealnej jakosci ( bez mikrofonu i glosnikow ) . Wie ktos co moze sie dziac? I jak moge to wylaczyc ? ( przez to wogule niemoge porozmawiac z innymi ) .

MasterMind
komentarz
komentarz

1.) Po pierwsze sprawdź czy masz wpięte odpowiednio głośniki(zielony wtyk) i mikrofon (różowy wtyk)

2.) Start->Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Zaawansowane -> Opcje -> Właściwości (lub po prostu przez ikonkę głośniczka na dole po prawej stronie)

Tam ustaw w urządzeniach nagrywania aby była "Głośność mikrofonu" (i nie wyciszony) a wycisz lub zlikwiduj całkiem "Głośność wejścia liniowego"

Zert
komentarz
komentarz

Obie rzeczy zostały przeze mnie sprawdzone. Niestety żadna z nich nie poskutkowała. Jeszcze jakieś pomysły, co może być nie tak ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.