x-kom hosting

Problem ze sterownikiem ati

Ziomiks
utworzono
utworzono

Witam! dzisiaj postanowiłem sformatować komputer. Później zacząłem instalować sterowniki od karty graficznej ATI Radeon 9250 w trakcie instalacji wyskoczył taki oto błąd PROGRAM INSTALACYJNY NIE MOGL ZAKONCZYC INSTALACJI. SPROBUJ UZYC STANDARDOWEGO STEROWNIKA VGA DLA KARTY GRAFICZNEJ PRZED URUCHOMIENIEM PROGRAMU INSTALACYJNEGO. Próbowałem od nowa instalować ale nic nie pomagało próbowałem również instalować to w trybie VGA ale też nic. Proszę o pomoc z góry dziękuje.

b.mazur
komentarz
komentarz

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. A jeszcze podaj jak zasilacz posiadasz w komputerze.

Ziomiks
komentarz
komentarz

A jak to się sprawdza?

b.mazur
komentarz
komentarz

Ściągnij obudowę boczna komputera i przeczytaj jaki producent wyprodukował twój zasilacz i też podaj jaki to jest model zasilacza.

Ziomiks
komentarz
komentarz

Zainstalowałem najnowsze stery ale nadal nic :( a obudowy bocznej nie mogę zdjąć bo mam plomby pozakładane a jeszcze kompa mam na gwarancji

b.mazur
komentarz
komentarz

To jeżeli masz na gwarancji to zanieś do serwisu i powiedz jaka jest sprawa i niech to naprawia od tego oni są.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.