x-kom hosting

znikające programy, gry itd

EnemyInside
utworzono
utworzono

Cześć. Dzisiaj odkryłem dziwną rzecz mianowicie kilka programów w tym gier, zapisów z gier po prostu znikły z dysku. Miejsce na dysku też się zwolniło. Nikt nie usuwał tych plików zwyczajnie programy jakby same się odinstalowały. Antywirus nie znalazł żadnego wirusa. Na razie zniknęły tylko gry i mało istotne programy ale nie chciał bym żeby wszystko poszło. Ma ktoś jakiś pomysł? Tylko mówcie jak do laika proszę.

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

 Przeskanuj dysk programem Hdd regenerator, zlokalizuje on potencjalne bad sektory i naprawi je... Podejrzewam że to właśnie one stoją za zniknięciem danych... 

  • Dobra wypowiedź 1
EnemyInside
komentarz
komentarz

Brak błędnych sektorów... :/

MasterMind
komentarz
komentarz

Przepytaj młodszą siostrę czy czasem nie buszowała Ci na kompie

EnemyInside
komentarz
komentarz

Młodsza siostra jest starsza. Jak już napisałem nikt nie wywalał niczego.

erteen
komentarz
komentarz

To, że antywirus niczego nie znalazł, nie znaczy, że nic Ci się na dysk nie władowało ;) Z jakiego antywirusa korzystasz, czy jest na bieżąco aktualizowany?
Bardzo dobrą wykrywalność ma Avira, ostatnio testowałem AVG - również polecam; zresztą, obydwa programy są w mojej opinii lepsze od bardzo popularnego avasta, z którego sam przez wiele lat korzystałem, a który co najmniej dwukrotnie poważnie mnie zawiódł. Także polecam full scan AVG albo Avirą, a do tego możesz dla pewności ściągnąć sobie i też zrobić pełny skan programem Dr.Web Cure It!, którego nawet nie trzeba instalować, dzięki czemu nie żre się z innymi antywirusami, a również ma bardzo dobre bazy i niezłą wykrywalność. Jeśli chcesz, możesz też użyć niewielkiego programu firmy F-Secure o nazwie Blacklight, który pomaga w wykrywaniu rootkitów, ponoć jest niezły, aczkolwiek ciężko jest mi się osobiście wypowiedzieć na jego temat, bo u mnie nigdy niczego nie znalazł ;)

  • Dobra wypowiedź 1
EnemyInside
komentarz
komentarz

Znalazło mi dwa trojany. Czy to one mogły być tego przyczyną?

raazor90
komentarz
komentarz

Bardzo możliwe że jest to właśnie wina trojanów...

EnemyInside
komentarz
komentarz

To ja bardzo dziękuję za pomoc :) Wszystko już jest ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.