x-kom hosting

Problem z bootowaniem. Wieszanie sie kompa

motkka
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. zacznę od tego że mało piszę na tym forum ponieważ mało mam awari kompa i moge sie mylic co do działu. Ale do rzeczy mam taki problem: mam komputer z windowsem xp zamroziłem xp prgramem deep freeze mam tak juz od 2 lat. wczesniej zrobiona kopia zapasowa partycji tak ze jak miałem jakies problemy to zawsze sobie przywracałem partycję. teraz tez mam problem a mianowicie ostatnio miałem problem z systemem i chciałem sobie przywrócic mam do tego program który jest botowalny wdsadzam płytkę i nic nie botuje myslałem ze to przez płytę ale wkładam botowalnego xp i to samo nie botuje tylko odrazu przeskakuje do ładowania sie systemu. w biosie wszystko ustawione aby botowało z resztą jak to ustawiłem juz dawno tak tego nie zmieniałem bo tak mi to działało i kiedy chciałem to tylko wkładałem płytkę. co to może byc czy to może byc wina płyty głównej? nigdy mi sie tak wczesniej nie działo.

erteen
komentarz
komentarz

Może ta propozycja rozwiązania zabrzmi trochę banalnie, ale niedawno miałem podobny problem tylko z rozruchem z USB i to pomogło, spróbuj więc:
1) ustawić domyślne wartości w BIOS-ie, ewentualnie go zresetować,
2) ponownie ustawić CD-ROM jako pierwszy dysk rozruchowy i resztę wedle uznania.
Tak jak wspomniałem, wygląda trochę "zbyt łatwo", ale może akurat rozwiąże Twój problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.