x-kom hosting

Sterowniki do modemu huawei e220

ritmo246
utworzono
utworzono

Witajcie:)
Jest problemik, gdyż posiadam internet z Ery bluconnect i tak jest modem huawei e220, którego nie może znaleźć mój Windows 7 ;/ czytałem, że nie ma do niego sterowników (strona ery) ale słyszałem, że jakoś można to zrobić i bd chodził:)
Wiecie może coś an ten temat?Mam laptopa a nie mam neta to jakaś masakra ;/
Pomóżcie ;/

gorg81
komentarz
komentarz

możan to zrobić poprzez stery do visty trzbea je rozpakowac i podac mu na siłe problem polega na tym że mądre głowy same niewiedzą czemu to działa na jednych Win7 a na innych nie i niestety mnie osobiscie też się to nie udało :( klient był wnerwiony bo kupił lapka z windows 7 od ERY dostał ten modem i co teraz pojechał do ERY małe sprzeczanko i ponoc mu wymienili na inny ale tego niepotwierdze ponieważ u mnie się już z tym nie pokazał :) bo sobiez nowym sam poradził 



ritmo246
komentarz
komentarz

No właśnie tak robiłem i nic nie dało ;/
dziwne mi w Erze powiedzieli, że firma Huawei nie wypuściła jeszcze sterów do tego modemu na Win7...

gorg81
komentarz
komentarz

tak jak napisałem post wcześniej , oficjalnie niema sterowników do tych modemów ale niektórym działają z Visty a niektórym nie :(  w mojim odczuciu ERA powinna satnąć na wysokości zadania i rozwiązać ten problem .

ritmo246
komentarz
komentarz

No czyli pozamiatane ;/ A czy wgranie nowego softa z jakiś innych stron wgl ma jakiś sens?Bo znalazłem niby takie stery, że powinno działać, dashowanie czy coś...

gorg81
komentarz
komentarz

ja bym tego nie robił :) 

ritmo246
komentarz
komentarz

A co to jest?:)
OK to ja chyba też tego nie bd robił :)

gorg81
komentarz
komentarz

kazda ingerencja w soft konczy okres gwarancyjny modemu :) i wiez mi nie jest to takie proste jak w innych wypadkach :) 

  • 2 tygodnie później...
gorg81
komentarz
komentarz

plusik dostajesz odemnie :) za świetny i treściwy post wielu Ludkom się przyda :P

ritmo246
komentarz
komentarz

O super ;] a takie może głupie pytanie, ale po tych sterownikach modem bd chodził np. na Xp??

gorg81
komentarz
komentarz

no nie wiem nie miałem okazji sprawdzić :) ale wposieci pisze ze sa to sterowniki pod WIN7 więc ściagnąc pod XP i bedzie chodził a jeslici chodzi o Fremware to na bak bo to jest tylko aktualizacja softu i to w dodatku oryginalnego :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.