x-kom hosting

Dziwny problem- brak sygnału,obrazu

Patrykos
utworzono
utworzono

Witam.
Z góry przepraszam za taki tytuł tematu ale naprawde mój problem jest dziwny i nie wiem co się dzieje z moim komputerem.
Problem polega na tym, że przy włączeniu komputera nie ma "pisku" po którym pokazywał sie obraz na monitorze teraz poprostu wyskakuje "NO SIGNAL" na ekranie. Odrazu na wstępie powiem, że komputer został wyczyszczony, sprawdzałem także czy to nie wina karty graficznej czy ramu, uruchamialem komputer bez tych podzespołów nie bylo żadnego Piiiii, może dlatego, ponieważ płyta glówna jest już stara i może to ona się zepsuła.
Dzisiaj ostatni raz udało mi sie włączyć komputer ale po kilku minutach obraz z monitora znikł ale komputer dalej działał. Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc.

rokko
komentarz
komentarz

[quote]nie ma "pisku" po którym pokazywał sie obraz na monitorze teraz poprostu wyskakuje "NO SIGNAL" na ekranie[/quote]
Przeczyść sloty RAM (sprężonym powietrzem najlepiej), wyjmij kości pamięci i spróbuj odpalić komp tylko na jednej.

Patrykos
komentarz
komentarz

Kilka razy tak robiłem i nadal nic, najciekawsze jest to, że czasami sie wlączy ;p ale dziś neistety jeszcze sie to nie udało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.