x-kom hosting

problem z otwieraniem stron internetowych

misio2682
utworzono
utworzono

Witam mam problem z otwieraniem stron na tym właśnie forumpc. Problem polega na tym że jak kliknę na jakiś temat na tym forum to jest napisane że trwa otwieranie strony i nic się nie dzieję tylko tak stanie i jak coś kliknę to się zatnie i nic się nie da zrobić... Inne strony działają prawidłowo. Próbowałem pousuwać cookies i inne i nic nie dało.

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Napisz może konfig kompa, jaki system, jaka przeglądarka, jakie łącze? Czy tak się dzieje ze wszystkimi stronami? Masz jakiegoś firewalla, może jakiś security suite?

Więcej info!

misio2682
komentarz
komentarz

Internet 6.0, internet radiowy 512 kb. Inne strony działają prawidłowo. Firewala mam ale on mi nie blokuje bo nawet gdy go wyłącze do dalej jest ten problem... Rozwiązałem ten problem przestawiajac na dole z języka angielskiego na polski i z board na board lo fi . Ale wygodniej by było mi przeglądać strony na board da sie jakoś to zrobić?

Wielki.M
komentarz
komentarz

Witam!

A system jaki masz? Jaka konfiguracja kompa?

Może zacznij od aktualizacji IE do najnowszej wersji, a najlepiej zainstaluj Firefoxa lub Operę (oczywiście w najnowszych wersjach). Łącze internetowe też masz słabe, ale powinno wystarczyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.