x-kom hosting

162- System options. Not Set

worms99
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem z którym nie mogę sobie poradzić kupiłem ostatnio do kompa mojego karte graficzna geforce 6600 pod AGP
i gdy włączam komputer to wyskakuje mi takie cos


162- System options. Not Set.
Your system configuration has changed since your last boot or a loss or power to the real time clock has occured the real time clock will lose power if the onboard battery is not functioning correctly pressing f1 will record the new configuration if this message persists you may to replace the onboard battery

wciskam F1 boot i działa gdy odłacze karte grafiki to pika nadal ale o zmiane daty i godziny bo resetowałem biosa ale nic nie pomogła i jak zmienie date i godzine to wszystko działa ok

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Siadła Ci bateryjka na płycie głównej najprawdopodobniej. Wyjmij ją z płyty i kup z identycznym oznaczeniem.

  • Dobra wypowiedź 1
worms99
komentarz
komentarz (edytowane)

A jeżeli jestem w 90% pewny ze to nie bateria?

No ale popatrz jeżeli wyłacze karte grafiki znaczy odepne ją to wszystko działa jak działało wczesniej a jak mam ja załaczona i na niej odpalam ekran to dopiero po wcisnieciu F1- boot system mi odpala

Jeszcze sprawdzałem miernikiem napięcie baterii ktora powinna mieć 3V a miała 0,7 czyli to napewno bateria tak? teraz to mi wogole nie pokazuje tego ze moge wcisnac F1-boot odrazu resetuje i zapisuje ciagle ustawienia tak jak by ta baterii juz całkiem padła

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.