x-kom hosting

Komputer mi brzęczy

airdamien23
utworzono
utworzono (edytowane)

Gdy włączam komputer jakieś dziwne dzwięki daje takie bryyyy.... Ciężko mi określić jakie to są dzwięki, trwa to aż do momentu załadowania się systemu i powoli stopniowo coraz ciszej i ciszej nagle nic nie słyszę ale zauważyłem też że komp mi się chwile ładuje na profil i nagle przechodzi na jakiś profil tymczasowy. Raz mi się zdarzyło że podczas pracy zaczął wyć. Bardzo proszę o waszą pomoc.

raazor90
komentarz
komentarz

Mozesz określić skąd wydobywają się te dzwięki?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Nie z zasilacza czasem? Rusz tyłek i zlokalizuj zrodlo dzwieku, wrózek powtarzam NIE MA,wyszły.
Jak zasilka to wentylator smarowac,z innych rzeczy to dysk,tudziez płyta w napedzie.Wzglednie CPU FAN, czy ktorys :P
Pisz konkretnie,bo na swieta udusze.

pozdrawiam
Daniel W.

airdamien23
komentarz
komentarz

dźwięk najwyraźniej wydobywa mi się chyba z karty graficznej lub dysk twardy.
Komputer czyściłem. Kurzu syfu tam nie ma.
Co mam począć ?

b.mazur
komentarz
komentarz

Przeczyść dobrze dobrze kartę graficzna jak mówisz ze z karty graficznej wydobywa się dźwięk.

airdamien23
komentarz
komentarz

ok zrobię teraz mi się też przypomniała jeszcze jedna rzecz.
Podczas grania w gry lub oglądania filmów coś mi piszczy w komputerze dźwięk dochodzi z karty graficznej. Dlaczego coś takiego mi się dzieje ? co to może być bo raczej wentylator nie ma nic z tym wspólnego mi się wydaje. Podczas testów w 3dmarku dźwięk głośniej syczy.
Jak wy myślicie ?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Jaki to dzwiek?
Jedyne co w karcie moze piszczec to wlasnie wentylator:)

Kamix
komentarz
komentarz

[quote]Jedyne co w karcie moze piszczec to wlasnie wentylator:) [/quote]
Cewki też mogą dawać o sobie znać i to właśnie jest pisk a nie szum taki jak od wentylatora. :)

airdamien23
komentarz
komentarz

[quote name='Kamix' date='22 grudzień 2009 - 10:30 ' timestamp='1261474231' post='927183']
Cewki też mogą dawać o sobie znać i to właśnie jest pisk a nie szum taki jak od wentylatora. :)
[/quote]
Mi się wydaje że są to właśnie cewki. Da się coś z tym zrobić ? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.