x-kom hosting

[GF 9600GT] dziwna sprawa

pawelmal
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Kolega dał mi do przetestowania XFX GF 9600 GT 512MB DDR3. Karta chodzi normalnie, wszystko pięknie do momentu wejścia do gry (w menu jeszcze jest ok). Natomiast przy 3D zaczynają się różne rzeczy dziać z grafiką. Mam pytanie, jeśli to wina karty czy da sie to opłacalnie naprawić? Jak i gdzie? Załączam screena, pozdrawiam! Paweł.
Jeśli potrzeba mogę dorzucić inne screeny. Ten jest akurat z CoD MW2 (1920x1080)

Durango24
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy w innych grach jest to samo? <mysli>.
Napisy są normalnie wyświetlone więc to raczej wina textur w grze (bugi).

pawelmal
komentarz
komentarz

we wszystkich grach jest podobnie, własnie to jest dziwne

A43vil
komentarz
komentarz

Wykonaj to : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=134008&st=0&p=902156&fromsearch=1&#entry902156
I ewentualnie przeczyść komputer + podaj temperaturki grafiki.

pawelmal
komentarz
komentarz (edytowane)

dalej to samo :(

załączyłem CoDa 4, grałem multiplayer około godzine i wszystko pięknie szło, po godzinie znowu grafika zaczęła wariować. Może coś jest nie tak jak się nagrzeje... z drugiej strony w codzie 6 od razu dziwactwa się dzieją. Nie mam pojęcia...

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj temperaturę grafiki, zapewne się przegrzewa.

pawelmal
komentarz
komentarz

grałem znowu w coda 6 przez 45 minut nic się nie działo, potem gra się zawiesiła (wydawało mi się że komp się wiechnął, ale [ALT][CTRL][DEL] i proces przestał odpowiadać)... cały czas podglądałem i temperatura nie przekroczyła 60*C

Durango24
komentarz
komentarz

cały czas gadka jest o COD'dzie..daj synku screena z innej gry :blink:..bo cos tu kombinujesz ;P

pawelmal
komentarz
komentarz

po jakiego grzyba miałbym kombinowac? we wszystkich grach tak sie robi a akurat miałem ochote se postrzelać, robiło sie tak po dłuższym czasie grania a nie miałem ochoty w nic innego grać. karte już oddałem, temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.