x-kom hosting

Głośniczek systemowy wydaje "piski"

Kamzilla
utworzono
utworzono

Jak w temacie, mam czujnik od obudowy ale go nie podłączałem do płyty, odkąd podłączyłem grafikę przy włączeniu kompuitera jest jeden pisk, ze wszystko dobrze i zaraz kilka pod rząd, i komunikat
[b]your case has been opened[/b]
dodam, ze wczesniej tego nie bylo a czujnik jest odlaczony..
Moze gdzies to trzeba wylaczyc? W ustawieniach BIOSu ale nie wiem gdzie, config poniżej.
Przepraszam za bledy ale mam zmarzniete ręce.

[color="#0000FF"]// Czerwony kolor w treści posta jest niezgodny z regulaminem. Zmieniam.
// tomek_g[/color]

b.mazur
komentarz
komentarz

Poszukaj opcji w biosie [b]PC Health Status[/b] a później [b]Chassis Intrusion[/b] ustaw wartość na [b]Enabled.[/b]

  • Dobra wypowiedź 1
Kamzilla
komentarz
komentarz

Niestety, ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji :(.

almarjur
komentarz
komentarz

Masz w biosie opcje [i][b]open case warning[/b][/i] ? Jeśli tak to ustaw żeby było disabled.

  • Dobra wypowiedź 1
bn_design
komentarz
komentarz

[quote name='Koders' date='21 grudzień 2009 - 17:59 ' timestamp='1261414792' post='926806']
Poszukaj opcji w biosie [b]PC Health Status[/b] a później [b]Chassis Intrusion[/b] ustaw wartość na [b]Enabled.[/b]
[/quote]

Chyba powinien to ustawić na Disabled.
zobacz coś związanego właśnie z Chassis.
Często ta opcja znajduje się w drugiej zakładce BIOS'u.

  • Dobra wypowiedź 1
Kamzilla
komentarz
komentarz

Znalazłem coś tam, coś tam Chassis ustawiłem na Disabled i śmiga :D.
Dzięki, okazało się że było to w zakładce H/W Monitor, czy jakoś tak - gdzie zaglądałem ale nie spodziewałem się że to tam będzie i zawsze spojrzałem na temperaturę :D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.