x-kom hosting

komunikat-W stacji nie ma dysku-o co chodzi

fazimodo
utworzono
utworzono

Przed chwilą podczas grania wyskoczył mi komunikat :
hpqtra08.exe-Brak dysku
"W stacji nie ma dysku. Włóż dysk do stacji \Device\Harddisk1\DR6"
jestem zielony co to może być. komunikat przerywa wszystkie operacje, nie wiesza kompa tylko minimalizuje grę i inne operacje, ale grać się nie da.
najpierw zrobiło się na prostreet i komunikat był z końcówką dr4, a potem na COD 4 MW2 i ten komunikat napisałem. Zbladłem po tym... dysk nowy ma 2 tygodnie. gry nie są na partycji systemowej-wczesniej wszystko było ok.

raazor90
komentarz
komentarz

Masz jakieś urządzenie HP? Bo jest to od tego, start->ruchom->wpisz "msconfig"/zakladka autostart i odhacz ten proces i zaktualizuj sterowniki do tego urządzenia. Powinno pomóc...

fazimodo
komentarz
komentarz

odłączyłem adapter z kartami pamięci i problem ustąpił. tak jak w supporcie microsoftu znalazłem. HP drukarke mam ale ona nic do tego nie miała ;)http://support.microsoft.com/kb/330137/pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.