x-kom hosting

komputer sie \nie wlacza/

ojdobra
utworzono
utworzono (edytowane)

moj problem polega na tym, ze po wpisaniu hasla do komputera pojawia sie napis `zapraszamy` tak jakby komputer sie ladowal, niestety nic sie dalej nie dzieje, nie mam jak go wlaczyc. komputer pozostaje w tym stanie nawet przez pare godzin. Co robic?

endriu16
komentarz
komentarz

Może to sprawa wirusa lub zapchanego dysku, kiedy robiłęs formata ?? , a i spóbuj odpalic w trybie awaryjnym

ojdobra
komentarz
komentarz

No i co mam w takim razie robic? bylam w trybie awaryjnym i co dalej?

raazor90
komentarz
komentarz

Jak na razie spróbuj przeskanować komputer antywirusem...

ojdobra
komentarz
komentarz

Juz probowalam, ale antywirus sie nie uruchamia w trypie awaryjnym.

raazor90
komentarz
komentarz

Można by zrobić format i wgrać na nowo system może by pomogło, ale to już ostateczność...

endriu16
komentarz
komentarz

No jeśli nic nie da rady no to tylko format

erteen
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='ojdobra' date='20 grudzień 2009 - 18:47 ' timestamp='1261331269' post='926189']
Juz probowalam, ale antywirus sie nie uruchamia w trypie awaryjnym.
[/quote]
Ściągnij sobie AVG Antivirus, on nie ma problemu z pracą w trybie awaryjnym, tylko przeskanuj wszystkie pliki, a nie tylko foldery systemowe.
Chociaż, szczerze mówiąc, wirus to dla mnie trochę mało prawdopodobna przyczyna Twojego problemu. Tak więc, jeżeli AVG nic nie poradzi, to proponuję odpalić tryb naprawy systemu z płytki instalacyjnej Windowsa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.