x-kom hosting

Problem z formatem .avi

Czujkow
utworzono
utworzono

Witajcie!

Od razu mówię, że nie mam pojęcia, czy to odpowiedni dział, a więc za błąd z góry przepraszam.

Problem mój jest taki - mam kilka plików video w formacie .avi. Gdy próbuje je odtworzyć w Winampie, albo w Windows Media Player, dźwięk jest w porządku, ale obrazu brak - tylko czarny kwadrat w miejscu, w którym ma się wyświetlać film.

Wiecie, jak mogę pooglądać te filmiki (a nie go posłuchać ;)) ?

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam!

raazor90
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie nie masz kodeków, pobierz: http://www.download.net.pl/106/K-Lite-Mega-Codec-Pack/

Gość
komentarz
komentarz

Kodeki powinny naprawic ten bład, bo nie wydaje mi sie, ze byłoby to spowodowane przez cos innego.

Czujkow
komentarz
komentarz

Pomogło! Filmiki się odtwarzają, obraz piękny, śmiga jak Bugatti :D

Problem rozwiązany! Wielkie dzięki!

Temat do zamknięcia.

erteen
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam odtwarzacz KMPlayer - bez problemu odtwarza większość formatów video, nie trzeba żadnych kodeków :)

EDIT: Sorki, zacząłem pisać odpowiedź jeszcze przed 13, a skończyłem przed chwilą, nie zauważyłem, że problem jest już rozwiązany...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.