x-kom hosting

Co się dzieje z klawiaturą i myszką - pomocy.

crix312
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Mam problem. Dzisiaj zmieniłem zasilacz na nowy i kiedy włączyłem komputer nie działała ani myszka ani klawiatura (ogólnie usb bo włożyłem pendrive żeby sprawdzić reakcję komputera). Myślałem że to wina felernego zasilacza więc włożyłem stary zasilacz i sytuacja się powtórzyła. Sprawdzałem pare razy czy włożyłem dobrze wszystkie kable i wszystko się zgadza. Wie ktoś o co może chodzić?
Pozdrawiam crix.

krecha
komentarz
komentarz

hej prwadopodobnie ci się zresetował po odpięciu zasiłki , musisz ustawić sobie w biosie obsługe klawy i myszki bedzie po problemie Pozdrawiam :))

crix312
komentarz
komentarz (edytowane)

A jak można ustawić coś w biosie bez użycia klawiatury?
Pozdrawiam crix

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

 Spróbuj resetu biosu poprzez wyjęcie baterii z płyty głównej na kilka minut... 

crix312
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za rade, jednak nie podziałało bo nawet nie mogłem przejść do biosu :/ .
Ma ktoś może inny pomysł jak sobie z tym poradzić?

MasterMind
komentarz
komentarz

Pożycz od kogoś klawiaturę z wtykiem ps2. Podłącz i wtedy ustaw w biosie obsługę USB.

erteen
komentarz
komentarz

Ostatnio miałem podobny problem z komputerem dziewczyny, faktycznie chyba jedyną radą jest podpięcie klawiatury z PS2...

crix312
komentarz
komentarz

Ale ja mam klawiaturę pod ps2 (jeśli ps2 to to fioletowe wejście :)), pod usb mam tylko myszkę ale próbowałem też podłączyć myszkę z drugiego komputera (z którego obecnie pisze... ach to 256 ramu i pentium 3 ^^) i niestety nie udało się uruchomić biosu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.