x-kom hosting

DirectX 10

musialek
utworzono
utworzono

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll." Jak Włączam Winamp'a to wyskakuje mi taki błąd. Poczytałem w necie że to przez DirectX10. Rzeczywiście raz go zainstalowałem ale tylko na chwile bo zaraz "odinstalowałem" (a przynajmniej tak mi się wydawało)... Potem zainstalowałem DirectX9.0c i myślałem że wszystko jest OK. I teraz mam pytanie: Jak NAPRAWDĘ odinstalować tego Directa?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll." Jak Włączam Winamp'a to wyskakuje mi taki błąd. Poczytałem w necie że to przez DirectX10[/quote]

Czasami zastanawiam się kiedy dojdziemy do granic absurdu. Jak potknę się na ulicy to też będzie że to przez DX10.

Przede wszystkim:
- jaki system operacyjny?
- w JAKI sposób "odinstalowałeś" DX10?

musialek
komentarz
komentarz

Windows xp
odinstalowałem... nie bardzo pamiętam, ale chyba po prostu zainstalowałem dx9... :niepewny:

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Windows xp[/quote]

Więc nie wiem co instalowałeś, na Windows XP [b]NIE MA[/b] DirectX 10. Prawdopodobnie jakieś ustrojstwo, sugerowałbym na początek kompletne testy antywirusowe i malware. Następnie posłużenie się SFC: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=124277

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.