x-kom hosting

Dziwny komunikat przy włączaniu komputera

atut
utworzono
utworzono

Witam, mam od pewnego czasu dziwny problem z komputerem. Na początku podczas włączania, komputer staje i pojawia się komunikat

Press F1 to run setup
Press F2 to load values and continue


po wciśnieciu f2 windows się uruchamia, jednak następuje to dośc powoli i międzyczasie pojawia się dziwny ekran np. z pasami. Po włączeniu zawsze zeruje mi isę data i godzina systemowa.

W czym może być problem, proszę o pomoc, jeśli to będzie potrzebne to mogę zrobić zdjęcia.

Gość
komentarz
komentarz

A coś ostatnio zmieniałeś w kompie jakaś instalacja czy coś takiego może jakiś nowy sprzęt

rokko
komentarz
komentarz

[quote]Po włączeniu zawsze zeruje mi isę data i godzina systemowa.[/quote]
Wymień baterię na płycie głównej. Padnięta już jest.

Gość
komentarz
komentarz

wink ma racje idz jutro do zegarmistrza i kup baterie weź ta co masz zeby problemów nie było to kosztuje z 4zł

atut
komentarz
komentarz

[quote name='Dodge7200' date='19 grudzień 2009 - 00:45 ' timestamp='1261179905' post='924995']
wink ma racje idz jutro do zegarmistrza i kup baterie weź ta co masz zeby problemów nie było to kosztuje z 4zł
[/quote]
ok tak zrobię

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.