x-kom hosting

Komputer resetuje się.

blid
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Mam problem z komputerem, gdyż dochodzi do ekranu z wyborem trybu awaryjnego itd. Daje np. tryb awaryjny z obsługą sieci .. chwile się ładuje, a później następuje reset. Wcześniej jak jeszcze działał zauważyłem, że popiskiwał podczas używania.

Bardzo proszę o pomoc co to może być i czy da się to jakoś naprawić.
Z góry dziękuję, pozdrawia.

EDIT.
Zauważyłem, że jak dam "uruchom normalnie" to w połowie ładowania się paska od Windows XP(taki system posiadam) następuje bluescreen + reset, niestety nie dam rady nic odczytać z niego, bo strasznie szybko się wyłącza.

zezimas
komentarz
komentarz

Przeinstaluj system.

blid
komentarz
komentarz

A myślisz, że nie dojdzie do resetu jak się będzie instalował?

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Napraw go za pomocą płytki instalacyjnej po co od razu format.

blid
komentarz
komentarz (edytowane)

No w porządku naprawa/format to nie problem, boje się, że jak spróbuję to mi się zresetuje albo nawet nie dojdzie do próby.. jutro spróbuję i dam znać.

A43vil
komentarz
komentarz

Jedno pytanko jaki masz zasilacz?

blid
komentarz
komentarz

Zasilacz: FEEL II-400-ATX

Jak wejść do ustawień BIOSu jeśli od razu po starcie systemu wchodzi do okienka z wyborem normalnego uruchomienia/stanu awaryjnego itd?

Gość
komentarz
komentarz

zasilacz do wymiany !!!

erteen
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='blid' date='23 grudzień 2009 - 20:42 ' timestamp='1261597362' post='928426']Jak wejść do ustawień BIOSu jeśli od razu po starcie systemu wchodzi do okienka z wyborem normalnego uruchomienia/stanu awaryjnego itd?
[/quote]
To już zależy od BIOS-u/płyty głównej. W starszych komputerach wystarczyło w pierwszych sekundach pracy komputera kliknąć pary razy "Delete", w nowszych różnie. Jak tylko odpalisz kompa, powinien Ci się wyświetlić na monitorze komunikat w stylu "Press [NAZWA KLAWISZA] to enter Setup". Wydaje mi się, że zawsze jest chociaż 2-3 sekundy zapasu między włączeniem komputera a ekranem wyboru metody uruchomienia...

blid
komentarz
komentarz

No właśnie albo tak długo się monitor odświeża po restarcie, że nie widzę albo tego nie ma po prostu.


Powodem tych resetów jest zasilacz? Jak myślicie? Co może być jeszcze zepsute? Wymiana pomoże(zasilacz)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.