x-kom hosting

nie można uruchomić systemu windows

lukasz3101
utworzono
utworzono

Po włączeniu kompa wyskakuje mi czarne tło i napisane jest tam:

Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony:
<katalog główny Windows>\system32\hal.dll.
Zainstaluj ponownie kopie tego pliku.

Co mam zrobic??? Pomóżcie!!!

Gość
komentarz
komentarz

Wloz plyte od windowsa to stacji dyskow, w biosie ustaw zeby czytalo z plyty, odpal plyte niech sie zaladuja wszystkie pliki i jak juz sie zaladuja mozesz wyjac plyte w biosie ustawic zeby czytalo z hdd i gotowe :)

lukasz3101
komentarz
komentarz

Tylko chodzi o to ze ja nie moge wejsc w biosa bo po wlączeniu kompa wyskakuje mi wlasnie te czarne tło i nic nie moge zrobic. A wczesniej jak chcialem przeinstalowac windowsa to mi sie komputer wyłączał

Gość
komentarz
komentarz

kurde odrazu jak masz pierwsza strone klikasz f1 bad Delete badz Enter

drigiti
komentarz
komentarz

Albo coś jest związane z tym plikiem albo po prostu zasilacz nie wyrabia dlatego się wyłącza PC. Jaki masz zasilacz ?

Gość
komentarz
komentarz

to nic z zasilaczem niech zrobi tak jak powiedzialem. Co ma zasilacz do plikuu...

tomek_g
komentarz
komentarz

Problem jest rozwiązany w tym temacie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=106662

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.