x-kom hosting

bardzo długie uruchamianie systemu windows

michalplatek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich forumowiczów,
Mam laptopa LENOVO 3000 C100. Podczas uruchamiania pierwsze okno jakie mi sie ujawia to białe tło z napisem LENOVO. W tym problem, że okno to wyświetla się około 3-4 minut i dopiero później uruchamia się system.
Problem zanika jeśli komputer jest odłączony od sieci około 30 minut. (bateria cały czas jest). Wtedy ładuje się normalnie. Cały czas podłączony do sieci uruchamia sie bardzo wolno.

Słyszałem, że może pomóc reset bios-u. Ktoś pisał mi żebym wyjął baterie i odłaczył laptopa od sieci na kilka godzin. Co prawda pomogło, ale na dwa trzy włączenia, później problem powrócił.

Daniel W.
komentarz
komentarz

Wejdz do BIOSU i opcje Screen Logo zmien,niech pokazuje ekran diagnostyczny,ciekaw co on tam próbuje kminic.

pozdrawiam
Daniel W.

MasterMind
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdź w biosie czy czasem nie masz ustawione aby system startował z karty sieciowej a nie z dysku twardego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.